Stěhování mimo Brno

Mezinárodní stěhování

Stěhovat po zemích EU s námi není problém! My Vás přestěhujeme, zatímco Vy pohodlně cestujete třeba letadlem.

Přestěhujeme Vás kam jen si budete přát!

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou stěhovací firmu na přestěhování do nebo také ze zahraničí, jste na strávné adrese! Vše, co můžeme přestěhovat po Brně, pro nás není problém přestěhovat také po zemích Evropské unie*. Vaše věci budou ve vší bezpečnosti přepraveny našimi dodávkami z Vámi zvoleného bodu A do bodu B, zatímco Vy se můžete pohodlně dopravit třeba letecky. Jelikož jsou Vaše věci při přepravě pojištěny až do výše 2 000 000 Kč, nemusíte mít obavy a toto stěhování si můžete naplno užít!

Můžete také využit našich služeb v případě pomoci s balením a vybalováním majetku. Stejně tak Vám pomužeme rozmontovat a smontovat nábytek a případně Vám zdarma poskytneme obalové materiály pro pohodlnou a bezpečnou přepravu.

*Stěhování mezi státy poskytujeme v rámci Evropské unie - Belgie, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Špaňelsko, Švédko a Chorvatsko.

Proč stěhovat s námi?

Vy cestujete pohodlně

Při přepravě Vašich věcí není Vaše přítomnost vyžadována, tudíž můžete cestovat pohodlně například letadlem.

Přivezeme balící materiál

Na požádání přivezeme v předstihu krabice a další balící materiál, abyste si mohli věci zabalit, popřípadě můžeme pomoci i s balením.

Pojištění majetku

S vaším majetkem manipulujeme s maximální opatrností, pro případ nenadálých událostí budou však Vaše věci pojištěny do výše 2.000.000 Kč.

Angličtina není problém

Pracovníci mluví anglicky, předcházíme nečekaným situacím na cestě a případně vykomunikujeme v dané situaci poradenství.

Bezpečné balení

Veškerý majetek je zabalen do bublinkové fólie tak, aby nebyl poškozen otřesy při přepravě.

Vozy na dlouhé vzdálenosti

Stěhujeme novými vozy, které jsou vhodné na dlouhé vzdálenosti a mají zabudovanou GPS s mapami celé Evropy.

Podívejte se, kam jsme již stěhovali

STĚHOVÁNÍ ZE ŠVÉDSKA

MEZINÁRODNÍ STĚHOVÁNI BYTU NAPŘÍKLAD ZE ŠVÉDSKA PRO NÁS NENÍ PROBLÉM.

STĚHOVÁNÍ DO ŠPANĚLSKA

STĚHOVÁNÍ PO ZEMÍCH EVROPOSKÉ UNIE NENÍ ŽÁDNÝ PROBLÉM.

Potřebujete poradit?