Kontaktujte nás:

stěhování Brno

Stěhovací služby Brno, stěhování celé ČR

Mezinárodní stěhování individuální domluva

Při rezervaci stěhování 10 dní dopředu 15 % SLEVA

Proč stěhovat s GRADAS?

U nás máte jistotu, že stěhování proběhne rychle, levně a kvalitně. Cenu stěhování vám spočítáme dopředu zcela zdarma. Pokud věci k přestěhování nemáte do čeho zabalit, dovezeme krabice a obalový materiál bez příplatků. Je nám jedno, jestli je váš byt v přízemí nebo v desátem patře. Naši profesionální stěhováci mají skvělou kondičku, taktéž přestěhují jakékoliv těžké břemeno, jsou milí a stěhování probíhá bez stresu. Ke stěhování nám slouží dodávka a 3 nákladní vozy. Poskytujeme i řadu doplňkových služeb, které se stěhováním souvisí, jako jsou vyklízecí práce, likvidace odpadu nebo malířské práce. Jsme stěhovací firma z Brna, takže stěhování Brno s sebou nese určité výhody, jak je například kilometrovné zadrma.

Podívejte se jak s námi stěhování probíhá. Více ZDE

Kde stěhujeme?

Jsme brněnská stěhovací firma, naše stěhovací služby poskytujeme převážně v Brně, stěhování Brno má spoustu výhod. Taktéž stěhujeme mezi městy a obcemi po celé České republice. Zabýváme se taktéž mezinárodním stěhováním. Už máme zkušenosti z Řecka, Německa, Španělska, Švýcarska, Švédska, Belgie, Norska, Dánska, Francie. Za ujeté kilometry v rámci stěhování po Brně neplatíte, kilometry při stěhování po České republice účtujeme dle ceníku a u stěhování mezi státy zakázku domlouváme individuálně.

Při rezervaci stěhování 10 dní dopředu získáte slevu 15 %

Využít slevu 15 %

Odeslat

Poskytujeme veškeré služby spojené se stěhováním

Stěhujeme byty, domy, vily, jakékoliv prostory všech velikostí. Taktéž stěhujeme firmy, kanceláře nebo celé firemní budovy. Snažíme se, aby stěhování proběhlo bez narušení chodu firmy. Naší specialitou je stěhování těžkých břemen, jako je například piáno, klavír, VZT jednotka, bazén nebo třeba obrovské sila. Poskytujeme i řadu doplňkových služeb spojených se stěhováním jako jsou například malířské práce nebo autodoprava. Taktéž se zabýváme montáží nábytku.Specifikujte o jakou službu byste měli zájem, stačí rozkliknout

Kde sídlíme?

Co by vás ještě mohlo zajímat?

Podívejte se na na náš ceník, nákladní vozy, kterými stěhujeme nebo naši pojišťovací smlouvu

Podívejte se na naše reference a blog