Kontaktujte nás:
Stěhování Švédsko

Mezinárodní stěhování ze severu Evropy

 Mezinárodní stěhování s GRADAS 

 Stěhování s pojištěním věcí a bez vyřizování dokumentů

Koncem října 2016 jsme stěhovali byt ze Švédska do České republiky. Majitelé nás vyhledali pomocí internetu, potřebovali přestěhovat byt ze Stockholmu do Brna.


Evropská unie = žádné vyřizování dokumentů
 

Vyrazili jsme dva stěhováci s dodávkou FIAT Ducato. Cestu jsme zvolili přes Německo, z města Rostock jsme pak trajektem přepluli do Švédska města Trelleborg . Celá cesta měla přes 1500 km a trvala okolo 20 hodin. Vzhledem k tomu, že všechny státy, kterými jsme projížděli, jsou v Evropské unii, nebylo potřeba vyřizovat žádné speciální dokumenty. 
 

Věci jsou pojištěny
 

Z bytu bylo potřeba přestěhovat 25 cenných obrazů, 2 skříně a okolo 10 krabic osobních věcí. Cenné obrazy jsme samozřejmě zabalili velmi opatrně, nejdříve do bublinkové fólie, poté do papírového obalu a nakonec do smršťovací fólie. Krabice měli majitelé už přichystané, takže jsme začli nakládat, vše jsme zajistili proti pohybu. Pokud krabice nemáte, není problém je dovést. Všechno se vměstnalo do dodávky. Poté jsme po stejné trase vyrazili zpátky do Česka. Naše pojišťovací smlouva platí na celém území Evropské unie, takže věci byly samozřejmě pojištěny. Majitelé letěli letadlem a my jsme vyložili všechno v Brně v Černých polích, na místě určené majiteli.

Stěhování GRADAS přestěhuje jakékoliv věci mezi státy Evropy

Podívejte se na naše stěhovací služby