Kontaktujte nás:
Stěhování Švédsko

Mezinárodní stěhování ze severu Evropy

 Mezinárodní stěhování s GRADAS 

 Stěhování s pojištěním věcí a bez vyřizování dokumentů

Koncem října 2016 jsme stěhovali byt ze Švédksa do České republiky. Majitelé si našli Stěhování GRADAS na internetu, potřebovali přestěhovat byt ze Stockholmu do Brna, Černých polí.


Evropská unie = žádné vyřizování dokumentů
 

Vyrazili jsme dva stěhováci z Brna, menší dodávkou FIAT Ducato Maxi. Cestu jsme zvolili přes Německo, v Rostocku jsme pak trajektem přejeli přes Dánsko do Švédska. Celá cesta měla přes 1500 km a trvala okolo 18 hodin. Vzhledem k tomu, že všechny státy, kterými jsme projížděli, jsou v Evropské unii, nebylo potřeba vyřizovat žádné speciální dokumetny. 
 

Věci jsou pojištěny
 

Z bytu bylo potřeba přestěhovat 25 cenných obrazů, 2 skříně a okolo 10 krabic osobních věcí. Cenné obrazy jsme samozřejmě zabalili velmi opatrně, nejdříve do bublinkové fólie, poté do papírového obalu a nakonec do smršťovací fólie. Krabice měli majitelé už přichystané, takže jsme začli nakládat, vše jsme zajistili proti pohybu. Pokus krabice nemáte, není problém je dovést. Všechno se vlezlo do jedné menší dodávky. Poté jsme po stejné trase vyrazili zpátky do Česka. Naše pojišťovací smlouva platí na celém území Evropské unie, takže věci byly samozřejmě pojištěny. Majitelé letěli letadlem a my jsme vyložili všechno v Brně v Černých polích, na místě určené majiteli.

Stěhování GRADAS přestěhuje jakékoliv věci mezi státy Evropy

Podívejte se na naše stěhovací služby