Kontaktujte nás:

Levné stěhování Brno

Stěhovací služby Brno, stěhování celé ČR

Mezinárodní stěhování individuální domluva

Při rezervaci stěhování 10 dní dopředu 15 % SLEVA

Sleva 15%

na stěhování do konce června

Proč stěhovat s GRADAS?

U nás máte jistotu, že stěhování proběhne rychle, levně a kvalitně. Cenu stěhování vám spočítáme dopředu zcela zdarma. Pokud věci k přestěhování nemáte do čeho zabalit, dovezeme krabice a obalový materiál bez příplatků, popřípadě vám je i zabalíme. Je nám jedno, jestli je váš byt v přízemí nebo třeba v desátem patře. Naši profesionální stěhovaci mají skvělou kondičku, taktéž přestěhují jakékoliv těžké břemeno, jsou milí a stěhování probíhá bez stresu. Ke stěhování nám slouží naše vlastní dodávky a nákladná vozy. Poskytujeme i řadu doplňkových služeb, které se stěhováním souvisí, jako jsou vyklízecí práce, likvidace odpadu nebo malířské práce. Máme mnohaletou zkušenost s malováním zdí, bytů, firemních prostor. Jsme stěhovací firma z Brna, takže stěhování Brno s sebou nese určité výhody, jak je například kilometrovné zadrma.

Podívejte se jak s námi stěhování probíhá. Více ZDE

Kde všude stěhujeme?

Jsme brněnská stěhovací společnost, naše stěhovací služby poskytujeme převážně v Brně, stěhování Brno má spoustu výhod. Taktéž stěhujeme mezi městy a obcemi po celé České republice. Poslední dobou se taktéž zabýváme mezinárodním stěhováním. Už máme zkušenosti z Řecka, Španělska, Švýcarska, Švédska a dalších. Za ujeté kilometry v rámci stěhování po Brně neplatíte, kilometry při stěhování po České republice účtujeme dle ceníku a u stěhování mezi státy zakázku domlouváme individuálně.

Při rezervaci stěhování 15 dní dopředu SLEVA 15 %

Využít slevu 15 %

Odeslat

Poskytujeme veškeré služby spojené se stěhováním

Stěhujeme byty, domy, vily, jakékoliv prostory všech velikostí. Taktéž stěhujeme firmy, kanceláře nebo celé firemní budovy. Snažíme se aby stěhování proběhlo bez narušení chodu firmy. Stěhovali jsme i mnoho různých těžkých břemen, jak je například piáno, bazén nebo třeba obrovské sila. Naší specialitou je stěhování na klíč což je stěhování, které proběhne bez vaší přítomnosti, když nemáte čas. Poskytujeme i řadu doplňkových služeb spojených se stěhováním jako jsou například malířské práce. Taktéž se zabýváme montáží nábytku, máme kvalitní nářadí Bosch. Jakýkoliv nábytek vám rádi smontujeme.Specifikujte o jakou službu byste měli zájem, stačí rozkliknout

Kde sídlíme?

Co by vás ještě mohlo zajímat?

Podívejte se na na náš ceník, nákladní vozy, kterými stěhujeme nebo naši pojišťovací smlouvu

Podívejte se na naše reference a blog